*

populaire onderwerpen: geheugen - overgang - fitness - baby - ziekenhuis - bmi - zonnen - dementie - hardlopen - afvallen

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home >

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

HPV-virus en baarmoederhalskanker
HPV is de afkorting voor humaan papillomavirus. Je hebt grote kans om dit virus op te lopen. De meeste varianten van het virus zijn niet gevaarlijk. Toch veroorzaken twee gevaarlijke varianten maar liefst 70 procent van alle gevallen van baarmoederhalskanker! Tegen die twee kun je je laten inenten.
opening_special_HPV

Stel een vraag

Ard Schenk & Edwin van den Dungen
Sportcoaches

Agenda

19 SEPTEMBER 2011

Dam tot Damloop

Activiteit: Dam tot Damloop
Website: http://www.damloop.nl/
Soort: Hardloopevenement
Plaats: Amsterdam
Wanneer: van 19 september 2011 t/m 19 september 2011
Organisator: Stichting Sportevenementen Le Champion
Contactgegevens

Stichting Sportevenementen Le Champion
Postbus 5029
1802 TA Alkmaar

Telefoonnummer: 072-533 8136

 

Omschrijving

Op zondag 19 september 2011 vindt de 27e editie van de Dam tot Damloop plaats.

De storm, die de start van de inschrijving van de 27e Dam tot Damloop op 1 april teweeg bracht, is weer gaan liggen. Alle startnummers voor 10 Engelse Mijl van één van 's werelds grootste hardloopfeesten waren binnen twee uur uitverkocht!

35.000 gelukkigen staan zondag 19 september met enkele absolute wereldtoppers op de Prins Hendrikkade in het centrum van Amsterdam aan de start om via de IJtunnel 10 Engelse Mijl af te leggen naar hartje Zaandam! Aangemoedigd door 200.000 toeschouwers en tientallen live muziekoptredens, die garant staan voor een enorme happening. Iedereen is welkom van jong tot oud.

Doe samen met je collega's mee aan de Maandag® Businessloop of schrijf je met je vrienden en familie in voor het individuele loopprogramma met niet alleen een 10 Engelse Mijl (16,1 km), maar ook een 4 Engelse Mijl (6,4 km) en dit jaar voor de 25e keer Mini Dam tot Damlopen voor kinderen!

Vorige

mei 2012

Volgende


Stuur zelf een evenement in

Organiseer je een gezond evenement? Of weet je dat er binnenkort een hardloopwedstrijd, fietstocht of gezond eetfestijn gehouden wordt? Stuur het dan in voor onze agenda.

Lopen voor je gezondheid

opening_special_lopen
Lopen is leuk én gezond. Je wordt er slanker en fitter van en steekt beter in je vel. Tips & tricks om nog efectiever te lopen, vind je in deze special.
advertentie


Lees meer over

Lees ook