Is light en kant-en-klaar wel zo gezond?
De rekken van de supermarkt puilen uit van de verleidingen en schreeuwende verpakkingen. Je laadt snel je karretje vol in de overtuiging dat je inderdaad light, suikerarm en/of gezonder zult eten. Maar sommige van deze producten kunnen niet alleen je gewicht maar zelfs je cholesterolgehalte en bloedsuikerspiegel doen stijgen! Een beknopte handleiding om nare verrassingen te vermijden.
Gepost door George Jongen op Zondag 22 Januari 2012
advies dat 1 a 2 glazen wijn PER DAG gezond zou zijn, verbaast mee zeer. Volgens mij ben je dan al alcoholist. Wat een aanmoediging. Groeten George.
Gepost door lianne op Donderdag 19 Januari 2012
Hallo,wederom sta ik als voedingsadviseur,welzijnscoach en in opleiding zijnde voedingsdeskundige weer versteld van wat ik hier op gezondheidsnet allemaal lees.
Ik begrijp niet hoe dit advies/alternatief aan mensen gegeven durft te worden!!!
O.a over brood v/d bakker-dat zit juist vol met suikers(langzame koolhydraten),de tarwe is zo bewerkt tegenwoordig dat het niet meer gezond is wat dus al jaren resulteert in een aantal bewezen ziekten en aandoeningen!!!
Wijn bevat zo wie zo ontzettend veel suiker en suiker is een opjager van cholesterol en een hoge bloeddruk+dat kanker gevoed wordt door suiker!!!
W.b.t calcium kan je beter groenteneten die calcium leveren dan welke kaas of zuivelproduct dan ook,van zuivel wordt je ziek wat ook al duidelijk aantoonbaar is,kaas bevat ook ontzettend veel cholesterol!!!
W.b.t het zelf paneren met koolzaadolie is het stomste wat een mens ooit kan doen,o.a koolzaadolie en zonnebloemolie mogen nooit verhit worden(kankerverwekkend)!!!
De conserven bevatten net zoveel suikers en zouten,beter is om dan totaal geen producten te kopen die uit de fabriek komen.Ook pas nog uitgebreid onder de aandacht gebracht via de cosumentenzender op de t.v!!!
Koekjes staan voor alle duidelijkheid bol v/d transvetten,witte bloemsoorten en suikers enz enz dat zijn allemaal kankerverwekkende stoffen,een beter 4uurtje is een stuk fruit,rauwkost of een fruit of groene smoothie=goed voor de gezondheid en de slanke lijn!!!
Nogmaals voor je iets neerzet en daarbij z.g.n "goedeädviezen denkt te geven DENK DAN EERST EENS GOED NA EN ZORG DAT JE ECHT KENNIS VAN ZAKEN HEBT!!! het gaat hier wel om de gezondheid van andere mensen en daar moet je heel voorzichtig mee omgaan!!!
Dit heeft zeer weinig met goede gezondheid te maken!!!