*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > anders actief

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Parasieten bij de mens
Luizen, mijten, wormen, vlooien. Parasieten zijn organismen die zich dankzij jou, de gastheer, in leven kunnen houden. Met jeuk en andere klachten tot gevolg.
jeuk

Stel een vraag

Frank Mulder
Fysiotherapeut
frank

SH'BAM is de nieuwste fitnesstrend

BAARN - Na Zumba is het weer tijd voor een nieuwe fitnessrage: SH'BAM. Het groepsfitnessprogramma van Les Mills is een fullbody work-out door middel van eenvoudige dansbewegingen op de nieuwste top-40 hits, dancemuziek, remixen van bekende classics en moderne Latin-tracks.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Wendy op Zondag 21 November 2010
Jammer dat Zumba beetje uit is. Sh'bam is ook wel leuk, was van de week nog naar de introductie geweest.

quote

Gepost door Roshana op Zondag 14 November 2010
Door de muziek terug te zetten op de natuurlijke rusttoon van 432Hz i.p.v. op de door de nazi's ingestelde 440Hz-standaard voor muziek, krijg je een positievere vibe dat ook nog eens beter is voor het algehele welzijn, gezondheid, het hart, het gehoor en de chakra's!

http://www.terugnaar432hz.org/

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.