*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > bacteriën

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Erectiestoornis
In Nederland heeft één op de zeven mannen van 18 jaar en ouder last van een erectiestoornis. Slechts 10 procent zoekt medische hulp. De rest loopt ermee rond of probeert zelf een oplossing te vinden. Lees er hier meer over.
erectie_opening

Stel een vraag

Frank Mulder
Fysiotherapeut
frank

EHEC: wat is het nu precies?

De darmbewoners EHEC, STEC en E.coli hebben al heel wat mensen ongerust gemaakt. Maar wie zijn deze bewoners eigenlijk? En wat doen ze? 
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door RyROAKLdYoY op Zondag 14 Augustus 2011
Thanks for sharing. Always good to find a real exerpt.

quote

Gepost door Tina op Zaterdag 4 Juni 2011
In 1892 was er ook een grote cholera epedemie uitgebroken in Hamburg de zoveelste , Het lag destijds aan het drinkwater enfin je kunt het gewoon googlen best leerzaam dat weten ze in Duitsland schijnbaar niet eant het duurt wel erg lang wat de bron is mss moeten ze eens in de buurt van de haven gaan zoeken waar zijn die bezoekers allemaal geweest enz enfin tatort is al overleden ben benieuwd hoelang die geleerden ervoor nodig hebben

quote

Gepost door doctor snuggels op Zaterdag 4 Juni 2011
7 dagen smecta en flagyl slikken ben je er zo van af.

quote

Gepost door Mey op Woensdag 1 Juni 2011
Het was in mei extreem warm en voor velen reden om te gaan barbecuen.
Moet de oorzaak dan ook niet veel eerder daar gezocht worden, in plaats van bij "onschuldige" groenten ?

quote

Gepost door W.Groeneveld op Dinsdag 31 Mei 2011
Hoe is het verloop bij niet letale infectie?

quote

Gepost door Chris op Zondag 29 Mei 2011
Als je deze resistente bacterie krijgt die momenteel slachtoffers in Duitsland maakt, hoe groot is de kans dat je zonder complicaties deze ziekte overleeft?

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.