*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > bewegen

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Total Body Scan
Steeds vaker willen mensen preventief hun lichaam laten onderzoeken, om mogelijke aandoeningen vroeg op te sporen. Maar heeft dit wel zin?
opening_special_prescan

Stel een vraag

Dick van Gerwen
Dermatoloog
dick-2

Veel blessures voor beginnende hardlopers

GRONINGEN - Hardlopers lopen door overbelasting veel blessures op. Toch helpt rustiger trainen niet om de kans op blessures te verminderen. Dat blijkt uit onderzoek van bewegingswetenschapper Ida Buist van het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG).
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door gerda op Maandag 5 Maart 2012
wat zou kunnen is dat de demping van de schoenen niet meer volstaat. na ongeveer 3 jaar (of ze nu als nieuw in de kast staan of intensief gebruikt worden) verhardt het dempingmateriaal waardoor schokken niet goed worden geabsorbeerd door de schoen. dit resulteert vaak in hiel- knie- en/of heupklachten.

quote

Gepost door lucie oosthoek op Woensdag 28 September 2011
Hoi,.....Ik heb dus elke keer, als ik een paar dagen achter elkaar gejoket heb een bepaalde gevoeligheid aan mijn hielen.deze is pijnlijk en ik weet niet wat ik daar aan kan doen.Ik ben gek op jokken en het liefst doe ik het 6 dagen in de week zo'n 45 min.Ik warmup en doe eerst nog 10 min buispier-oefeningen dan de feitelijke run en daarna af trainen zo'n euh 5 min en daarna ff douche.dan begint voor mij de dag.
Ik ben 51 jaar en misschien doe ik te veel....Maar ik doe dit al een paar jaar en voelde mij er wel bij.Nu niet dus ....wilt u mij advies geven hierover?

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.