*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > bewegen

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Gezonde bloeddruk
Heb je last van een te hoge of te lage bloeddruk? Er zijn verschillende manieren om je hart te beschermen en ervoor te zorgen dat je een normale bloeddruk krijgt.
special_bloeddruk

Stel een vraag

Dick van Gerwen
Dermatoloog
dick-2

Sneller herstel marathonlopers door kersensap

NEWCASTLE - Marathonlopers moeten een glaasje kersensap drinken voor én na de wedstrijd. De kleurstoffen in het drankje, zogenaamde anthocyanen, zorgen voor sneller herstel van het lichaam. Dat zeggen Britse onderzoekers van de Northumbria University.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door sonja op Dinsdag 6 April 2010
interresant.
jammer dat de kersen altijd zo duur en maar een kort poosje te koop zijn.

quote

Gepost door kracht & duursporter op Zaterdag 3 April 2010
Dat wordt dus de nieuwste hype op sportscholen en bij de internetwinkels waar de bezoekers van deze instellingen hun voedingssupplementen kopen. Geconcentreerd kersensap; al dan niet in combinatie met creatine; hmb; cafeine en weet ik veel wat al niet meer.Ze doen maar.

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.