Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > de mexicaanse griep

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Pijn, kramp en andere beenklachten
Nachtelijke krampen, spataderen of het restless leg syndrome. Veel mensen hebben last van pijnlijke of onrustige benen. Hoe ga je daarmee om?
beenklachten_opening

Stel een vraag

Anne de Graaf
Voedingsdeskundige
annemarie

Meisje (14) met Mexicaanse griep overleden

BILTHOVEN - Afgelopen week zijn in Nederland twee personen overleden bij wie een infectie met Nieuwe Influenza A (Mexicaanse griep) is vastgesteld. Dit meldt het RIVM.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Robert Jan op Donderdag 19 November 2009
Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat dat meisje van 14 overleden is om een andere reden. Heeft met haar conditie met haar hart te doen voornamelijk, niet zozeer met het virus alleen.

Jannes Koetsier, www.degezondepatient.nl schreef op gezondheidsnet (http://www.gezondheidsnet.nl/fora/de-mexicaanse-griep/artikelen/2156/5-vragen-over-de-mexicaanse-griep), dat ziek zijn van een virus gewoonlijk een paar dagen duurt. Vitamientjes erin en klaar:

"Gezonde mensen verwerken iedere griep moeiteloos en bouwen aldus natuurlijke weerstand. Dat is betere weerstand dan met vaccinatie te bereiken is. Bovendien kunnen vaccins heel soms ook schadelijke effecten hebben. Koorts bestrijden is ook al niet slim, want dat is de manier van het lichaam om infecties te verwerken.

Tamiflu is al helemaal onnodige riskante onzin vanwege de bijwerkingen.

De griep-hype is vooral goed voor de fabrikanten van Tamiflu en vaccins. Laat u niet bang maken.

Jannes Koetsier, arts, degezondepatient.nl"

Zie ook mijn blogs op http://roberrto.hyves.nl/blog/28077226/Vaccins_Wist_je_dat_je_met_een_vaccin_gechipt_kunt_worden/8kZU/?pageid=2M6FSML5MCU880004
en
http://roberrto.hyves.nl/blog/28101490/Wat_te_doen_als_u_t_ch_het_schadelijke_griepvaccin_krijgt_tegen_H1N1/oHTV/

"The eye sees only what the mind is prepared to comprehend."
-- Henri Bergson

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.