Wat is autisme precies?
Autisme kennen we allemaal, vooral door films als Rain Man en Ben X. Maar wat weten we eigenlijk écht over de ziekte?
Gepost door Wieger Steenhuisen op Zondag 4 Maart 2012
Persoonlijk ben ik voor een positieve houding en respect tegenover mensen die wat anders zijn dan anderen.
Ik ben zelf overigens ook een ASS'er.
Gepost door Mr Snow op Dinsdag 19 Juli 2011
Ja Mensen....ik kan me de reactie voorstellen, maar autisme is zeker een stoornis, afwijkend van het ' normale' en kan dus daarom als ziekte worden aangemerkt, of je het leuk vindt of niet. In deze zin is verslavend gedrag en homosexualiteit (terwijl de mensen niet ziek zijn of ziekelijk gedrag vertonen) t.o.v. de normatieve gemiddelde(n) dus zeker een stoornis en de facto een ziekte
Gepost door Toontjehoger75 op Zondag 12 Juni 2011
Ja mensen; alleen kinderen hebben deze "ziekte"...
Zodra we achttien worden, gaat het namelijk spontaan over.
Kan ook wezen dat we gewoon allemaal doodgaan; wie zal het zeggen???
Wereld, word wakker!
1. Autisme is geen ziekte.
2. Als je over autisme schrijft, realiseer je dan dat ook volwassenen dit hebben. En vergeet vooral de bejaarden niet!
3. Autisme is niet alleen toebedeeld aan mannen en jongens!
4. Rainman (Kim Peek) had het Savantsyndroom.
5. Dat autisme door vaccins zou komen is flink achterhaald.
6. Autisme heeft niets met iemands IQ te maken.
Zo. Dat u het even weet.
Overigens ben ik zelf autiste, evenals mijn man autist is en onze kinderen ook.
Gepost door Roshana op Zaterdag 26 Juni 2010
Actrice Jenny McCarthy die zich samen met haar ex-man, acteur Jim Carry en Advocaat John F. Kennedy jr. inzet om de wereld duidelijk te maken dat kwik en andere schadelijke stoffen in vaccins autisme kan veroorzaken zoals bij haar eigen zoontje...heeft een eigen Talkshow gekregen van Oprah Winfrey!
Ook is ze al begonnen te Bloggen voor de website van Oprah over gezondheidszaken.
Ze schreef al eerder voor de Amerikaanse krant 'Huffingtonpost' over vaccinaties die autisme veroorzaken.
Zie:
http://www.telegraaf.nl/prive/article3844183.ece
http://www.huffingtonpost.com/jenny-mccarthy/whos-afraid-of-the-truth_b_490918.html
http://www.huffingtonpost.com/2008/04/03/its-bullst-jenny-mccarthy_n_94854.html?page=4&show_comment_id=12287087#comment_12287087
Gepost door gerda op Vrijdag 11 Juni 2010
Autisme is zeker geen ziekte en ik kan het weten ik ben moeder van 3 autistische kids.
mvg Gerda
Gepost door Bekx op Donderdag 3 Juni 2010
Autisme is geen ziekte! Foeii!
Autisme is een informatieverwerkingsstoornis.
Gepost door Redactie op Maandag 12 Oktober 2009
Autisme is geen ziekte. Ik heb zelf autisme en weet uit ervaring dat het niet het autisme zelf is waar je ziek van wordt, maar de wisselwerking met de omgeving. En de omstandigheden.
Lees hier mijn verhaal:
http://www.dus-sarah-morton.nl/pageID_8655979.html
Vriendelijk groet,
Zora