*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > geest

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Brandend maagzuur
Eén op de vijf Nederlanders heeft er wekelijks last van en bijna iedereen kent het gevoel: brandend maagzuur. Vervelend, maar het kan ook de slokdarm ontregelen. In de gaten houden dus.
opening_maagzuur

Stel een vraag

Ard Schenk & Edwin van den Dungen
Sportcoaches

Pesters vinden pesten fijn

Volgens Amerikaanse wetenschappers van de Universiteit van Chicago vinden pestkoppen het fijn om anderen pijn te zien lijden. Uit hersenscans blijkt dat hun hersenen anders werken.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door willeke op Dinsdag 3 Augustus 2010
inderdaad,de meeste pesters kikken op de reactie van diegene die ze pesten!

quote

Gepost door bert bloemendaal op Dinsdag 4 Mei 2010
Het is een feit dat de grootste pesters vroeger zelf enorm gepest werden.
Dit kan echter hun hele leven achtervolgen,zoveel dat ze er maar niet genoeg van krijgen om anderen te treiteren.
Dit kan echter extreme vormen aannemen omdat ze er van overtuigt zijn dat ze in hun recht staan.
Zulke mensen zien het verschil niet meer tussen goed en kwaad en krijgen terroristische nijgingen die niet meer te stoppen zijn.
Ze zijn heilig overtuigt van hun gelijk en moeten gestopt worden door de samenleving.
Het grootste gevaar is dat doordat ze zo erg gepest werden in hun jeugd ze een gave ontwikkelen die ze uitbuiten en daardoor anderen de wanhoop nabij brengen.
Degene die slachtoffer zijn door die terrorist kunnen op hun beurt een gave ontwikkelen ,waar ze dan geen raad mee weten.
Wat er dan gebeurt kun je wel raden.
Ze gaan er tegenin of maken dat ze wegkomen,omdat ze toch nog iets van hun leven willen maken!

quote

Gepost door op Woensdag 22 April 2009
als je gepest bent op jonge leeftijd heeft dat een grote invloed op hoe je in het leven staat als je volwassen bent, maar of je het nu fijn vind om anderen pijn te zien lijden vind ik wel heel ver gaan. ik denk dat karakter e.d. ook heel veel bijdraagt hoe iemand daarna er tegenover staat.

quote

Gepost door op Maandag 10 November 2008
Ik weet er alles van, onze zoon is zijn hele loopbaan van school naar school gemoeten, ook buiten schooltijd werdt hij gepest, nu zijn pesters ook volwassen zijn, doen ze net zo, en ze lachen er nog om ook, onze zoon zal blij zijn [ niet voor ons hoor, hij heeft het goed naar zijn zin ] als hij een woning heeft, wij hebben elkaar al beloofd, dat wij niets laten horen, niemand komt te weten, waar hij komt te wonen, alles heeft oortjes, pesten heeft een ENORME invloed op onze zoon, geen zelfvertrouwen, durft zelfs buiten ons geen grote mond op te zeggen, en dat voor een knul van 24 jaar, gelukkig heeft hij een schat van een vriendin, maar och och, wat heeft dat een tijd geduurd, niemand vertrouwde hij, totdat zijn vriendin tegen hem zei, ik wil je, dat is nu 5 jaar geleden.

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.