*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > geest

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Griep en verkoudheid
Griep of verkouden? Mensen verwarren een zware verkoudheid al snel met een echte griep. Wat is griep precies en hoe word je snel weer beter? In deze special tips om je weerstand te verbeteren.
griep_man

Stel een vraag

Dick van Gerwen
Dermatoloog
dick-2

Wereldwijde hartinfarct dreigt

Steeds meer mensen hebben last van stress en dat is slecht voor hun hart. Een internationaal team van onderzoekers zegt dat al één op de vier volwassenen lijdt aan 'levensbedreigende' stress. Over 20 jaar kan dat percentage oplopen tot 60 procent, verwachten ze.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door op Woensdag 3 Oktober 2007
ach mensen hebben alles al, en wie het niet heeft moet het hebben, de druk van het kapitalistische in de westerste wereld is al veel te groot, en geluid is zeker een probleem in vele opzichten, scooters maken meer geluid dan een auto dus die jeugd weer, de hond van de buren blaft te veel, in de bossen is het rustig maar waar is het grote echte bos , in deze tollerante samenleving, waar is de tollerantie?? voedselbanken, lenen, hard werken, vakantie, waar wil men heen met de werk druk, kan het een beetje minder.....!?

quote

Gepost door op Maandag 24 September 2007
Heeft er iemand de titel en verdere bronnen van dit rapport dat aan het Europese Parlement is voorgesteld? Bij voorbaat dank.
Dr. Geert Wels, Gezondheidspsycholoog geert@wels.be www.wels.be

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.