Is jouw huis wel gezond?
Ventileren is goed voor de gezondheid. Dat weet maar liefst 96 procent van de Nederlanders. Daarom is het ook vreemd dat niet iedereen het doet. De Nederlander lucht veel, maar ventileert weinig. Terwijl een huis 24 uur per dag moet ademen. Een handleiding.
Gepost door robert op Vrijdag 19 Februari 2010
ik ben het er helemaal mee eens, maar ik vraag me soms wel eens af hoe gezond is die frisse buitenlucht van tegenwoordig nog ?
Gepost door broek op Woensdag 10 Februari 2010
ventilatie is gezond,behalve in mijn buurt, na 4 uur komt
men thuis en gaat de openhaard of houtkachel aan en dan moet ik de ventielatie dicht zetten.
er zou door dat soort mensen eens gekeken moeten worden, naar de gezondheids klachten die worden veroorzaakt door hout stoken. het is zeer slecht voor kinderen,dat de uitstoot gelijk staat aan een oude diesel zonder filter,dat in duitsland over 2 jaar een filter op de pijp geplaatst moet worden,de vervuiling gelijk staat aan 100 cv kachels,tegen een houtstoker,dat er nog veel meer mediche feiten zijn om het doen over denken het stoken van hout in de buurt van wegen de gezondheids klachten in de eigen buurt te minderen ,en daardoor de buitenlucht in de buurt schoner te krijgen.
dan ken er gezonder worden geventileert worden.
een groot gedeelte van de mensen zal jullie er dankbaar voor zijn en de ziekenhuizen minder werk bezorgen.
Gepost door Mw. Fijnvandraat op Dinsdag 9 Februari 2010
Kom eens kijken in wijk Huizermaat-West qua
straten Zegge en zijstraten ?
Alle ramen huiskamer finaal dichten alleen
roosterTJE bovenin dat open kan..
Zit je eronder, tocht je er weg..
De isolatie op zolder zo geweldig dat je
vanzelf "ventileert" ofwel stookt voor...precies..
Jammer dat het merendeels huurwoningen zijn
en Alliantie zo beroerd is te weigeren ECHT
goede A-label woningen te maken zónder huurverhoging..