Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > hulp bij hooikoorts

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Heb jij een allergie?
Kriebelende neus, jeuk en irritatie. Een allergie kan in veel vormen voorkomen. De meest voorkomende allergieën zijn: hooikoorts, (huis)dieren en huisstofmijt.
opening_special_allergie

Stel een vraag

Frank Mulder
Fysiotherapeut
frank

Hooikoortstips op een rij

Wil jij ondanks je hooikoorts toch optimaal genieten van het voorjaar? Lees hieronder slimme en simpele verzorgingstips voor jou, je huis en je omgeving. 
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Marijke op Donderdag 12 Mei 2011
misschien heb ik een tip voor mensen met hooikoorts: zelf had ik het mijn hele leven : en ik ben nu 74 jaar.....eind februari kreeg ik een aanval van gordelroos, zeer pijnlijk, en totaal moe. paracetamol, dicofenac: niets hielp tegen die pijn,
toen Normast geprobeerd. De starterskuur duurt vijf weken, de pijn zal langzaam afnemen, EN WAT BLIJKT: sinds ik Normast (www.neuropathie.nu) gebruik blijft de hooikoorts achterwege, schijnt samen te hangen met het feit dat de beruchte "mestcellen" hun histamine niet "loslaten". in elk geval: nu toch overal de pollen in de lucht zzijn, ben ik er helemaal vrij van. Misschien ook voor anderen iets om te proberen? zie ook: www.ergomax.nl christien

quote

Gepost door Rian Bruijne op Dinsdag 26 April 2011
Dit zijn bruikbare praktische tips die ik zeker door zal geven aan mijn cliënten.
NES is een methode waarbij de zwakke schakels versterkt worden waardoor het gehele systeem sterker wordt. Zie www.prevent-care.eu

Rian Bruijne
Orthomoleculair en Biofysisch Geneeskundige

quote

Gepost door Naat op Dinsdag 26 April 2011
70% van de klachten verdwijnen bij het gebruik van de Medinose. Geen medicijnen! ikzelf heb er geen ervaring mee, maar heb al veel goede berichten gehoord.

quote

Gepost door jessica steringa op Zaterdag 23 April 2011
ik had ook wel van dat neus spray en dat hielp niet bij mij.
en het was ook nog eens heel duur!
ik had last van mijn ogen en van mijn neus, en toen ik spoot werd het alleen maar erger in mijn neus.
ik heb nu ook hooikoorts en moet nog zien waar ik przies last van heb.
want het ene moment dat ik buiten ben heb ik het niet, en het andere moment dat ik buiten ben wel.

groetjes, jessia! XxX

quote

Gepost door QiLady op Woensdag 17 November 2010
Acupunctuur is een van de weinige manieren om de oorzaak van de hooikoorts aan te pakken. Dit is wetenschappelijk bewezen en erkend door de World Health Organisation (http://apps.who.int/medicinedocs/en/d/Js4926e/5.html).

Een behandeling door een acupuncturist werkt het beste als je er drie maanden voor aanvang van de klachten mee begint.

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.