*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > medisch

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

De prostaat
Iedere man heeft een prostaat. Deze kan vroeg of laat aanleiding geven tot klachten. In deze special kun je alles lezen over de prostaat, prostaatkanker, een vergrote prostaat en meer.
prostaat

Stel een vraag

Marjon van Oers
Fitness- en bewegingsexpert
marjon

Nederlanders bereid tot operatie in buitenland

Nog maar weinig Nederlanders doen het, maar velen zijn bereid om naar het buitenland te gaan voor een operatie of behandeling. Dit blijkt uit onderzoek van het Nederlands instituut voor onderzoek van de gezondheidszorg (Nivel).
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Tjauw op Donderdag 29 September 2011
Nader inzien van operatie ben ik wel van plan om verder in het buitenland te opereren.
Ben zelf in Jan. geopereerd met geen resultaat.
Moest meer dan 3 uur onder het mes en meer dan 2.5 liter bloed te hebben verloren.Komt hij met smoes dat ik speciale middelen gebruikt.
Buitenlandse specialist zei dat hij dan een adder moet hebben geraakt vanwege bloeding.
Ben in Azie geweest voor info.

quote

Gepost door sjosjana op Vrijdag 24 September 2010
Hierbij een bericht dat ik vandaag naar de Univé verstuurde. Blijkbaar weten zorgverzekeraar ook nog steeds niet dat operaties en behandelingen in het buitenland vergoed horen te worden.

"Ernstige en acute situatie van mijn buurman dhr. van ......... in Frankrijk. Dhr. van ........ zou eigenlijk vandaag per direct moeten worden geopereerd. Hij blijkt heel acuut een nekhernia met artrose te hebben. Vastgesteld met scan. De chirurg-othopeed in Dijon wilde zelfs andere operaties uitstellen om hem te kunnen opereren. Dhr. van ....... zit momenteel onder de morfine vanwege de helse pijnen, kan niets, de rit naar Dijon is al een te lange marteling! Uw zorgverzekering weigert echter de operatie te bet talen! Zonder dat er bij de chirurg in Dijon geinformeerd is! Er is door geen enkele arts contact opgenomen met Frankrijk, maar wel besloten (door wie?) dat dhr. van ........ met een ambulance wordt opgehaald uit Frankrijk. (mmm. wat zijn daar de kosten van?) Bovendien zal de rit van 900 km. ook al is het een ambulance een onverantwoorde marteling worden. Wie zegt dat de man uberhaupt vervoerd mag worden? Er is al contact gezocht met de consumenten autoriteit en ook andere journalistieke organisaties zijn reeds op de hoogte! Veel Nederlanders wonen een half jaartje in hun tweede huis in Frankrijk, zo-ook dhr, van ........ In de gepensioneerde leeftijd zullen veel Nederlanders ook te maken krijgen met ziekte en zorg in datzelfde buitenland dat wel onder de Europese richtlijnen valt.Ik wil voorkomen dat deze ernstige fout nog meer consequenties gaat krijgen. Morgen gaat de ambulance rijden en dat moet voorkomen worden! Hier in Frankrijk zal het verhaal zeker openbaar gemaakt worden, artsen alhier hebben zoiets nog nooit meegemaakt! Unive zorgverzekeraar, hoe kunt u zo onverantwoord handelen. waarom is er geen contact tussen een Nederlandse neuroloog en de arts in Dijon geweest?Sjosjana Roozendaal

Ik krijg geen antwoord op deze mail binnen 5 werkdagen, dus zal mijn buurman op onverantwoorde wijze vervoerd gaan worden.
Dus dat buitenland verhaal en Europese unie verhaal, ook al gaat het hier om Europees zorgrecht en is er in 2006 een duidelijke uitspraak van het Europees hof geweest inzake de Britse Yvonne Watts, maakt voor de zorgverzekeraars in nederland niets uit.

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.