*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > medisch

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Eerste hulp bij wondverzorging
Je denkt vaak precies te weten hoe je een wondje moet verzorgen. Advies zal je hierover dan ook niet snel vragen. Maar heb je daadwerkelijk genoeg kennis over wondverzorging?
opening_special_wondverzorging

Stel een vraag

Dick van Gerwen
Dermatoloog
dick-2

Veel patiënten met hoofd-halskanker ondervoed

GRONINGEN - Bijna 20 procent van de hoofd-halskankerpatiënten is ondervoed in de periode voorafgaand aan de behandeling. Dit blijkt uit onderzoek van diëtiste Harriët Jager-Wittenaar van het Universitair Medisch Centrum Groningen.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door bouwsteentjes op Dinsdag 16 November 2010
We zullen de komende jaren een afname van de beschikbare zorgtijd zien. Dat is volgens mij onvoorkomelijk met een tekort aan zorgverleners. Des te meer reden om deugdelijk onderzoek te doen naar middelen om de ‘intake’ te verhogen en ondervoeding vast te stellen.

mvg, gebak tegen ondervoeding en slikproblemen

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.