*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > overgang in eigen hand

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Gezonde en mooie tanden
Wie met een glimlach witte tanden ontbloot, scoort. In deze special adviezen voor een gezonde én mooie mond.
tanden

Stel een vraag

Ard Schenk & Edwin van den Dungen
Sportcoaches

Blijf in beweging bij chronische klachten

Vaak zie je dat mensen met lichamelijke klachten minder bewegen. Een logische reactie. Toch is het ook bij chronische klachten goed om datgene te doen waarvoor het lichaam gemaakt is: bewegen.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Arie Maat op Maandag 21 Februari 2011
Helemaal mee eens. Ik ben 42 en heb 39 jaar diabetes. Ik sport al mijn hele leven. Vanaf 2006 heb ik mij helemaal gericht op hardlopen. Door de drukte die twee kinderen met zich meebrengen is hardlopen als sport ideaal. Je kunt het op elk moment van de dag doen, direct vanuit huis en het kost relatief gezien weinig tijd om een voldaan trainingsgevoel te krijgen.
Al snel wilde ik kijken of ik nog zo hard kon als op mijn achttiende. Veel wedstrijden volgden van 5 kilometer tot en met de marathon. Ik liep sinds 2008 drie marathons; de marathon van Utrecht, Hilvarenbeek en Rotterdam alle drie binnen de 4 uur. Nu ben ik in voorbereiding op mijn 4e marathon, 10 april in Rotterdam. Mijn uitdaging: onder de 3 uur 30 minuten. Kijk voor meer informatie op http://www.hardlopenmetdiabetes.nl

quote

Gepost door cher op Vrijdag 18 Februari 2011
Ik heb EDS, en altijd érg veel gesport, maar nu lukt zelfs zwemmen niet meer.
Waar ik vroeger van opknapte, word ik nu depressief van.
Dus dan maar niet.....

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.