*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > pijn, kramp en andere beenklachten

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Bacteriën
Salmonella, listeria, E.coli: bacteriën vind je overal. Onschuldig, maar ook ziekmakend. Zoals bij de klebsiella-bacterie en ziekenhuisbacterie MRSA. Deze bacteriën zijn resistent tegen veelgebruikte antibiotica en kunnen daardoor voor grote problemen zorgen.
EHEC1

Stel een vraag

Anne de Graaf
Voedingsdeskundige
annemarie

Spataderen? Weg ermee!

Zichtbare, bobbelige aderen op je onderbenen zijn waarschijnlijk spataderen. Een kwart van de Nederlanders heeft er last van; vooral vrouwen. Velen laten de spataderen verwijderen omdat het er niet mooi uit ziet, maar de aandoening heeft ook medische gevolgen.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Topanga op Dinsdag 5 Juli 2011
Hallo.

Bij mij heeft niks op langere termijn geholpen. Ben al 2x geopereerd, heb ze tegen de 20 keer laten wegspuiten in een speciale kliniek, heb ze diverse malen door de huisarts laten spuiten en ik heb ze laten leaseren en eerlijk gezegd zou je mijn benen niet willen hebben. Ik draag altijd lange rokken of broeken, ook als het tropisch warm is, ik durf mijn benen niet te laten zien. Bij de weg, en het dragen van steunkousen heeft ook niet geholpen.

Topanga

quote

Gepost door Corrie op Vrijdag 6 Mei 2011
Hallo
Ik heb mijn spataderen weg gehaald al een paar keer met spuiten ,met mulder, stippen,lazeren,en op reken.
Ik heb het heel slecht gehad mijn wond was open gesponing en een hart stil stand slagader bloeding.
Ik ben kei bang ervoor.maar ik heb het nu gelazerer dat was erg goed.maar kijk altijd uit hoor je ben ook maar een mens.
Je kan ook pech hebben net als ik.
Ik hoop dat het bij jullie niet zo gaat want het is nog niet goed met mijn.Groetjes Corrie.

quote

Gepost door Nel op Woensdag 30 Maart 2011
na 2 x wegspuiten(verkleven)is er middels operatie met ruggeprik spatader verwijderd, ik heb dit als goed ervaren.

quote

Gepost door vivian op Woensdag 30 Maart 2011
ik ben al een paar keer geholpen geworden ze zijn ook gestript geworden de laatste keer toen ze gestript waren kreeg ik een flinke ontsteking in mijn lies ze hebben toen de hegtingen eruit moeten halen geen lolletje het andere been heb ik niet meer laten doen om dat de arts tegen mij zij je kan het beter niet meer laten doen want je kunt je aderen nog op latere leeftijd nog hard nodig hebben nu vele jaren loop ik met van die dikke knobels op mijn benen en durf al jaren geen rok meer aan te doen loop altijdt in lange broek want ze zijn erger geworden na het strippen

quote

Gepost door Aart Vonk op Woensdag 30 Maart 2011
Ik ben op mijn negentiende voor de eerste keer geopereerd in mijn diensttijd, na tien jaar weer een keer aan hetzelfde been, ik ben nu 71 en zeventien keer aan geopereerd aan hetzelfde been en 21 keer gespoten, en nu zitten er al weer grote bulten op mijn been, en hoogst waarschijnlijk heb ik na de laatste operatie een virus opgelopen en die is op mijn hartkleppen gaan zitten, waarna ik nu met kunsthartklep nog in leven blijf,dus ik durf niet zo goed meer, dat kon niet volgens dat ziekenhuis, maar nu na een jaar of zes staat erop het internet dat hetzelde zieken huis in die tijd ik daar geholpen ben virussen heersten in datzelde huis, maar weggaan doen ze niet het is alleen maar erger geworden

quote

Gepost door anna op Dinsdag 29 Maart 2011
Beste mensen,

Kijk eens op www.spatadertherapie.com. Natuurlijke behandelmethode van klachten als gevolg van spataderen!

quote

Gepost door Romana op Dinsdag 29 Maart 2011
Ik kwam met klachten dat er een soort van ''elastiek'' rondom mijn kuit werd strakgetrokken.
Mijn linkerbeen deed extreem pijn dat ik het er wel af kon hakken.

De ingreep heb ik als zeer pijnlijk ervaren.
De verdovingsspuiten - van mijn enkel tot in mijn lies - kwam maar geen eind aan - zoveel waren het er.
Van die venijnige prikken waren dat.

En nu...,ik heb er weer last van.

quote

Gepost door Truus op Dinsdag 29 Maart 2011
Wat een artikel....!Was het maar zo eenvoudig !Ik heb extreem last van spataderen,een familie-erfenis....Mijn moeder en twee tantes en een oom hebben er ook enorm veel last van en allerlei methodes en technieken in de medische wereld zijn al op ons uitgetest,maar spataderen zijn recidief ( komen steeds terug )Ik zal het met steunkousen moeten doen,levenslang!Prijs jezelf gelukkig,als je WEL mooie benen hebt,of weinig last hebt van spataderen!

quote

Gepost door Dirk op Woensdag 24 November 2010
Bij mij hebben ze de Muller techniek toegepast! Men zegt van te voren dat het op het plaatsen van de verdovingsspuiten na, pijnloos is, en men voelt alleen het uittrekken van de aders iets. Ik ben het hier niet mee eens! Lig je op de tafel, krijg je de juiste informatie, het is niet 100% pijnloos, iets anders dan het infoboekje vertelt, daarin schrijven ze, dat de verdovingsprikken voelbaar zijn, en het eruit trekken van de aders een trekkend gevoel geven. Voorop gesteld, ik ben zeker niet kleinzerig, en misschien scheelt het van persoon op persoon. Maar ik heb het als zeer vervelend ervaren. De verdovingsspuiten zetten is geen pleziertje, maar goed, ze zijn nodig. Het uitrekken van de aders na het verdoven is absoluut niet pijnloos, gevoelsmatig is het eruit trekken een vreemd gevoel, maar het losstrekken van de vertakkingen zijn zeker niet pijnloos, dit voel je matig tot soms goed.Ben 20 jaar geleden onder volledige narcose aan hetzelfde geopereerd, dat is bij mijn andere been over 2 jr ongeveer, mijn keuze weer, of de ruggenprik.

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.