*

populaire onderwerpen: zonnen - massage - haar - cosmetica - borsten - make-up - schoonheid - gebit - rimpels - zonnebank

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > uiterlijk

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Yoga en pilates
Yoga en pilates: houd met lichte inspanning je lijf en geest in balans. Blijf fit, soepel en ontspannen door te werken aan je geestelijke en lichamelijke gezondheid. Oefeningen en tips vind je in deze special.
opening_special_yoga

Stel een vraag

Suzan Tuinier
Voedingsdeskundige
Suzan

Helft haarverfproducten niet veilig

Van 46 onderzochte haarverfmiddelen die verkrijgbaar zijn in de EU, blijkt de helft blijvende allergische huidaandoeningen te veroorzaken. Op 10 haarverfproducten reageert de huid zelfs sterk. Dat blijkt uit een studie van de Europese Commissie. Vrouwen beginnen op steeds jongere leeftijd met het verven van hun haar. Ze beginnen gemiddeld op hun zestiende, blijkt uit eerder Deens onderzoek.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door op Zondag 30 December 2007
heb een week geleden mijn haar geverft met hema verf die ik reeds eerder gebruikte en daar geen bijwerkingen van had, nu de 3e keer wel ik sta onder de rode bultjes op arm en benen en wordt gek van de jeuk, inmiddels naar huisarts geweest en medicijnen gekregen helpen goed maar ben het nog niet kwijt na in totaal 1 week.
Ik begrijp niet dat dit verkocht mag worden want de bijsluiter lees ik pas als er iets niet goed is en de eerste keer heb het doorgenomen. zet het met GROTE letters op de verpakking en duidelijk in een afwijkende kleur. Nog beter wegermee!!EU doe er wat aan a.u.b.

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.