populaire onderwerpen: bmi - afvallen - fruit - water - vitamine - cholesterol - gewicht - anorexia - suiker - overgewicht

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > voeding

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Hulp bij hooikoorts
Ongeveer 20 procent van de mensen in Nederland heeft in het voorjaar last van tranende ogen en een loopneus. Zij zijn gevoelig voor stuifmeelpollen in de lucht. Hooikoorts kan vervelende klachten geven. Hoe houd je de klachten onder controle?
familie_in_de_duinen

Stel een vraag

Suzan Tuinier
Voedingsdeskundige
Suzan

Hoe word je een gezonde vegetariër?

Op een dag beslis je vlees te schrappen van je menu. Je doet het uit dierenliefde, of gewoon omdat je vlees niet lekker vindt, maar feit is dat je vegetariër wordt. Waarop moet je dan letten?
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Lucie op Vrijdag 3 Februari 2012
Ja....alleen die seitan kan ik hier nergens vinden.en bovendien lijkt het erop ,dat als ik vegetarisch wil eten, de vervangende producten duur zijn,heel duur.
Drie glazen melk producten is volgens mij veel te veel daar krijg ik de dunne van.En... Iedereen moet 200/250 gram groente eten.Ik vind dit artikel niet echt relevant,let op uw voeding ,okay.Maar die standaard dingen daar word ik dik van.doe vooal geen elke dag noten.2a3 keer per week is genoeg

quote

Gepost door Linda op Maandag 4 April 2011
En toen werd ik vegetarier.
Ik mis het eten van vlees, maar ik kan er helaas niet goed tegen. Gelukkig kan ik wel gewoon melk, eieren en melkproducten blijven gebruiken.
Dit artikel is heel handig om een goed begin te maken.
Erg overzichtelijk en voledig.
Heel erg bedankt.
Het maakt de abrupte overschakeling makkelijker.
Groetjes Linda

quote

Gepost door Linda op Maandag 4 April 2011
En toen werd ik vegetarier.
Ik mis het eten van vlees, maar ik kan er helaas niet goed tegen.
Dit artikel is heel handig om een goed begin te maken.
Erg overzichtelijk en voledig.
Heel erg bedankt.
Het maakt de abrupte overschakeling makkelijker.
Groetjes Linda

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.