Gezond eten: leuk, makkelijk en snel!
Kok, auteur, receptenschrijver en RTL4-presentator Mathijs Vrieze weet alles over gezond eten, calorieën en vitamines. Hij schreef er zelfs een boek over. "Ik gaf op een bepaald moment zoveel voedingsadviezen aan kennissen en vrienden, dat ik vond dat ik er iets mee moest doen."
Gepost door Fran op Maandag 25 April 2011
Tip: paprika en tomaat NIET in de koelkast bewaren dan krijgen ze het te koud, zelfs in de groentela. En wat die biologische smaak betreft dat vind ik nogal overdreven. Aan dat biologische gedoe wordt volgens mij te veel waarde gehecht. Tomaten worden beter van smaak als je ze buiten de koelkast lekker rijp laat worden. Dit is van toepassing voor bijna elk fruit, appels, peren, pruimen enz. En maaltijden in 30 minuten? Wie doet de boodschappen, wie wast/schilt/snijd/kookt de ingredienten? Ik moet dat allemaal zelf doen dus zelfs de eenvoudigste maaltijd duurt echt langer dan 30 minuten. Ja, als je alles kant en klaar voorgesneden koopt dan lukt het misschien maar dan wordt het een onnodig dure maaltijd. Elke dag biefstuk gaat ook vervelen en meestal zijn dat van die taaie lappen, nee bedankt. De gewone Nederlandse keuken is prima, als je daarbij gebruik maakt van verse producten en je suikers, vetten en portie's aanpast val je ook af, en zeker als je de alcohol weg laat. Tegenwoordig krijg je bij de meest simpele dagelijkse kost al een wijnadvies!!!!!!!! Neem een glas KRAANwater dat smaakt ook prima, al die dure flessen en pakken water is nergens voor nodig. Bar le duc is gewoon Utrechts kraan water, maar het heeft een Franse naam dus dan zal het wel bijzonder zijn toch? Je ziet allerlei recepten uit een of ander verweggiestan, ik vraag mij wel eens af of er in Thailand ook wel een andijvie stamp met spekjes gegeten wordt of erwtensoep. O ja, eet smakelijk!
Gepost door op Maandag 16 November 2009
Zal ik dan maar reageren als eerste.
Ik kan het ECHT iedereen aanraden om zijn boeken(vol met overheerlijke gerechten) te kopen,ja ook ik ben in bezit van zijn boeken en vanmorgen op de weegschaal weer afgevallen en het blijft er ook af...wat ik ook eet,misschien een keer een onsje maar geen kilo's wat ik bij sb wel had.Nog negen ons en ik heb mijn eerste tien kilo er af.Gaat wel wat langzamer maar dat is juist goed,beter dan zo snel (want dan heb je in mum van tijd de kilo's er weer aan).
Dus? waar wachten jullie nog op...leuk cadootje voor sint of kerst