*

populaire onderwerpen: bmi - afvallen - fruit - water - vitamine - cholesterol - gewicht - anorexia - suiker - overgewicht

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > voeding

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Sauna, massage en ontspanning
Mensen zoeken rust en ontspanning in deze hectische tijden. Een dagje sauna en massages kunnen daarbij helpen!
opening_special_wellness

Stel een vraag

Anne de Graaf
Voedingsdeskundige
annemarie

Hoe gezond leeft Bastiaan van Schaik?

Bastiaan van Schaik kennen we allemaal als coach en jurylid van 'Benelux Next Topmodel'. Hij kreeg alles en iedereen over zich heen toen hij deelneemster Rosalinde te dik vond en haar een prima plus-size model vond. Net zo opmerkelijk is het boek dat hij recentelijk publiceerde. In 'Kokkerellen met modellen' spreekt hij met bekende Nederlandse modellen over hun lievelingsrecepten. Die zweren vast allemaal bij sla. We vragen het aan de stylist, die zich sinds kort ook druk maakt om zijn eigen gezondheid.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Marjon op Maandag 25 Oktober 2010
Bastiaan is zelf een zeekoe en hij geeft het publiekelijk terug....

quote

Gepost door Saskia op Maandag 25 Oktober 2010
Dat werd tijd ook, dat hij eens ging sporten.Hij geeft zoveel commentaar aan de slanke modellen.Hoe durft, die dikke.Hij ziet er niet uit.Heeft kapsones

quote

Gepost door Susan op Dinsdag 28 September 2010
Na jullie stukje gelezen te hebben denk ik iets anders over Bastiaan.Ik vond hem niet echt leuk en zeer eigen gereid, nu dat hij aan zich zelf werkt komt hij anders over.Alleen het woord "uber stylist" vind ik nergens op slaan dat is toch weer dat eigen gereide denk ik.Verder wens ik Bastiaan veel suc6.

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.