*

populaire onderwerpen: baby - seks - kinderen - zwangerschap - scheiding - peuter - puberteit - ouders - flirten - intimiteit

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > zwangerschap, bevalling en baby

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Ongewenst urineverlies
Ruim de helft van alle vrouwen tussen de 30 en 65 jaar heeft wel eens last van urineverlies. Gelukkig is er iets aan te doen!
blaas_opening

Stel een vraag

Suzan Tuinier
Voedingsdeskundige
Suzan

Zwanger? Pas op met medicijnen!

Al voor de geboorte wil je zo goed mogelijk voor je kind zorgen - maar ook voor jezelf. Het is belangrijk dat je de juiste voedingsstoffen binnenkrijgt. Let als zwangere vrouw ook extra goed op medicijngebruik. Dan komen jij en de baby de zwangerschap goed door.
Lees meer...
Reageer op dit item
Naam:
E-mail: (je e-mailadres wordt niet getoond)
Bericht
Code:
Vul hier de 5 cijferige code in.
 
Gepost door Roshana op Woensdag 12 Mei 2010
Natuurlijke producten die geschikt zijn voor consumptie zijn zeer zelden ´schadelijk´ en dan ook nog alleen in enorme hoeveelheden.

Ter vergelijking. Als je een doos chemische medicijnen in neemt... is de kans om dood te gaan nogal groot. Als je een pot met natuurlijke kruiden pillen inneemt zul je hooguit loom worden of in het ergste geval een iets verhoogde of verlaagde bloeddruk krijgen of misselijk worden.

quote

Zelf een forum beginnen?
Je kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een onderwerp starten.