*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > hulp bij hooikoorts > nieuws > patiënt krijgt...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Herman van Tinteren
Kinderarts
herman

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Patiënt krijgt mogelijk langer last van hooikoorts


De lucht bevat bijna twee keer zoveel Ambrosiapollen als vorig jaar. Dat is slecht nieuws voor hooikoortspatiënten, want de Ambrosiapollen zijn berucht om de allergische reacties die ze kunnen veroorzaken.
Onderzoekers van De Natuurkalender waarschuwen dat het hooikoortsseizoen mogelijk zo een twee maanden langer zal duren. Dat heeft volgens de onderzoekers alles te maken met de hoge temperaturen in juli en september, waardoor de Ambrosia snel terrein veroverde.

In Zuid-Europa is de uit Noord-Amerika afkomstige plant inmiddels al in grote hoeveelheden aanwezig en zorgt daar voor steeds meer gezondheidsproblemen. Het lastige aan de Ambrosia is dat hij moeilijk te bestrijden is door zijn grote zaadproductie. Mensen die overgevoelig zijn voor de plant, worden geadviseerd om deze kosten wat kost te mijden.

Door: Redactie GezondheidsNet.nl
09-10-2006
Laatst gewijzigd op: 02-03-2010


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail
advertentie

Hulp bij hooikoorts

familie_in_de_duinen
Ongeveer 20 procent van de mensen in Nederland heeft in het voorjaar last van tranende ogen en een loopneus. Zij zijn gevoelig voor stuifmeelpollen in de lucht. Hooikoorts kan vervelende klachten geven. Hoe houd je de klachten onder controle?
naar special
advertentie


Uit de encyclopedie