*

populaire onderwerpen: geheugen - overgang - fitness - baby - ziekenhuis - bmi - zonnen - dementie - hardlopen - afvallen

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home >

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Gezondheid en medicijnen
Medicijnen moeten hun werk doen voor je gezondheid. Het is daarom belangrijk ze te gebruiken op het juiste tijdstip en op een veilige manier. De apotheker kan je hierbij ondersteunen met advies en uitleg. Maar de apotheker doet meer. Lees het in deze special.
opening_plus_knmp

Stel een vraag

Pouria Salimi Gilani
Apotheker
Pouria

Agenda

04 SEPTEMBER 2011

Ride for the Roses

Activiteit: Ride for the Roses
Website: http://www.ridefortheroses.nl
Soort: Sponsorfietstocht voor kankerbestrijding
Plaats: Goes
Wanneer: van 04 september 2011 t/m 04 september 2011
Organisator: Stichting Ride voor the Roses
Omschrijving

De Amerikaanse wielrenner Lance Armstrong won niet alleen zeven keer de Tour de France, ook heeft hij zijn persoonlijke strijd tegen kanker gewonnen. Hij wil dit voor zoveel mogelijk mensen ook mogelijk maken. Om geld in te zamelen voor kankeronderzoek, begon hij daarom in Austin, Texas de Ride for the Roses.

Het doel van Ride for the Roses is geld te werven voor KWF Kankerbestrijding. Hiermee kan onderzoek naar kanker worden gedaan. Ook wordt op deze manier aandacht gegeven aan een gezonde levenstijl en wordt de ziekte kanker bespreekbaar gemaakt. 

Dit is geen fietsevenement om geldprijzen, iedere deelnemer krijgt aan de finish een rode roos. Deze roos staat symbool voor onder andere medemenselijkheid.  

Iedereen kan aan de Ride for the Roses meedoen. Er zijn verschillende mogelijkheden: een ‘Cycle Tour’ van ruim 100 kilometer en twee toertochten van 50 en 25 kilometer. Voor de kinderen is er ook een Kids Tour.

Vorige

mei 2012

Volgende


Stuur zelf een evenement in

Organiseer je een gezond evenement? Of weet je dat er binnenkort een hardloopwedstrijd, fietstocht of gezond eetfestijn gehouden wordt? Stuur het dan in voor onze agenda.

Duidelijkheid over kanker

opening_special_KWF
In Nederland wordt elk jaar bij ongeveer 86.000 mensen kanker vastgesteld. Borstkanker, huidkanker, longkanker, darmkanker...

Diagnose borstkanker

borstkanker
In Nederland krijgt één op de acht vrouwen borstkanker. Is zelfonderzoek nodig en hoe wordt de ziekte behandeld?
advertentie


Lees meer over

Lees ook

Links