*

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > medisch > nieuws > minder menstruatieklachten...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Herman van Tinteren
Kinderarts
herman

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Minder menstruatieklachten met nieuwe pil


Een nieuw soort anticonceptiepil moet er voor zorgen dat vrouwen minder last van hormoonschommelingen en minder klachten rond de menstruatie hebben.
verkoudheid, griep, soa, vaccin, zelftest, hart, menselijk lichaam, ziekte, medicijn, geneesmiddel, encyclopedie, overgang, darmkanker, borstkanker, allergie, rugpijn, ziekenhuis, hooikoorts, blaasontsteking, reuma, urineverlies, vaccinatie, griep, diabetes

De pil heet YAZ 24+4 en heeft een innameschema met 24 pillen, gevolgd door 4 stopdagen. Met de huidige generatie pillen slik je 21 dagen achtereen en stop je daarna 7 dagen. Door het nieuwe innameschema wordt de eisprong langer onderdrukt en hebben vrouwen minder last van klachten rond de menstruatie.

Jarenlang is onderzoek gedaan naar de nieuwe pil. Het grootste deel van de vrouwen heeft tijdens de stopweek en rond de menstruatie veel klachten. In Amerika is de pil al op de markt en daar is het een enorm succes. Vrouwen hebben minder last van klachten als hoofdpijn, stemmingswisselingen, gespannen borsten en een opgeblazen gevoel.


Door: Redactie
Bron: Blik op Nieuws
02-09-2008
Laatst gewijzigd op: 02-09-2008


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail
advertentie
advertentie


Uit de encyclopedie