Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > medisch > nieuws > kinderen niet...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Hilke Robijn
Medisch socioloog
hilke

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Kinderen niet overleden aan vaccinatie

BAARN - De twee kinderen die na de vaccinatie tegen de Nieuwe Influenza A zijn overleden, zijn waarschijnlijk niet bezweken aan de gevolgen van de vaccinatie. Dat meldt het Nederlands Bijwerkingencentrum Lareb.

Nieuwe Influenza A, Mexicaanse griep, H1N1

Lareb ontving twee meldingen van overlijden van een kind in de dagen na vaccinatie met Pandemrix. Dit vaccin is gebruikt bij de vaccinatie voor kinderen door de GGD.

Een jongen van 2 jaar overleed anderhalve dag na vaccinatie. Bij dit kind werd een infectie met Nieuwe Influenza A gevonden, waardoor het verband met de vaccinatie onwaarschijnlijk is. Een jongen van bijna 3 jaar is vijf dagen na vaccinatie overleden aan een bestaande hartaandoening. 

Tot nu toe ontving Lareb 5076 meldingen, 2930 met betrekking tot Pandemrix en 2146 met betrekking tot Focetria.  

Lareb kreeg 17 meldingen van een anafylactische shock na toediening van Focetria. In één van deze gevallen oordeelde het centrum dat het waarschijnlijk door het vaccin veroorzaakt is.


Door: Redactie
Bron: MedNet
09-12-2009
Laatst gewijzigd op: 09-12-2009


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail
advertentie

De Mexicaanse griep

opening_special_mexicaanse_griep
Alles over de Mexicaanse griep vind je in deze special.
naar special
advertentie


Uit de encyclopedie