*

populaire onderwerpen: baby - seks - kinderen - zwangerschap - scheiding - peuter - puberteit - ouders - flirten - intimiteit

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > relatie > nieuws > kameleon-mens is...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Marjon van Oers
Fitness- en bewegingsexpert
marjon

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Kameleon-mens is ongelukkig in liefde


Mensen die zich sociaal goed kunnen aanpassen en weten hoe ze overkomen op anderen, zijn in liefdesrelaties vaak ongelukkig. En dat terwijl ze in vriendschappen en andere contacten juist erg succesvol zijn.
baby, seks, kinderen, zwangerschap, scheiding, peuter, puberteit, ouders, flirten, intimiteit, relatieproblemen, 
bevallen, anticonceptie, scheiden, puberteit, flirten, sex, bevalling

Deze conclusie is getrokken uit onderzoek onder ruim honderd jonge volwassenen. Degenen met een groot sociaal aanpassingvermogen werden over het algemeen leuker gevonden, maar bleken niet te slagen in relaties. Zij voelden zich ongelukkiger in een relatie en waren minder toegewijd dan degenen die zich sociaal minder aanpasten.

Volgens de onderzoekers zijn 'kameleon'-mensen goed in staat aan te voelen wat een ander verwacht en zij passen daar hun gedrag op aan, in plaats van zichzelf te laten zien. In een liefdesrelatie werkt dat niet, omdat intimiteit volgens de onderzoekers dan uitblijft. Bovendien is het zo moeilijker een echt passende partner te vinden.

Het onderzoek verschijnt deze week in Communication Reports.


Door: Redactie
Bron: Medical News Today
12-02-2008
Laatst gewijzigd op: 12-02-2008


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail
advertentie
advertentie


Lees meer over