*

populaire onderwerpen: baby - seks - kinderen - zwangerschap - scheiding - peuter - puberteit - ouders - flirten - intimiteit

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > relatie > nieuws > vrouw houdt...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Linsy Hellegers
Psycholoog
Linsy

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Vrouw houdt minder van one-night stands


Volgens sommige feministische stromingen zouden vrouwen net zo veel van seksavontuurtjes moeten houden als mannen. Maar dat blijkt niet uit een studie die deze maand in het blad Human Nature verschijnt.
baby, seks, kinderen, zwangerschap, scheiding, peuter, puberteit, ouders, flirten, intimiteit, relatieproblemen, 
bevallen, anticonceptie, scheiden, puberteit, flirten, sex, bevalling

Maar iets meer dan de helft van de vrouwen had na de one-night stand een positief gevoel. Van de mannen is dit 80 procent. Voor het onderzoek van de Durham University in Groot-Brittannië werden 1743 mannen en vrouwen die een one-night stand hadden gehad, naar hun ervaringen gevraagd.

Verwacht werd dat vrouwen makkelijker tussen de lakens doken wanneer er een kans is op een langere relatie. Dit bleek niet zo te zijn. De grootste negatieve factor was voor vrouwen dat ze het gevoel hadden dat ze gebruikt waren. Of ze hadden het gevoel dat ze zichzelf teleurstelden of dat hun reputatie te grabbel lag. Ze waren dan ook meer geneigd dan mannen om hun ontmoeting geheim te houden.

Onderzoeker prof. Anne Campbell denkt dat vrouwen toch in een dergelijke date stappen, wanneer zij ovuleren. Van dag 10 tot dag 18 na hun menstruatie zijn vrouwen daardoor sneller opgewonden en hebben dan juist een voorkeur voor partners van korte duur.


Door: Redactie
Bron: Medical News Today
26-06-2008
Laatst gewijzigd op: 18-03-2009


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail
advertentie

Seks, soa's en meer

opening_special_seks
Meer weten over (betere) seks, soa's en anticonceptie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
naar special
advertentie


Uit de encyclopedie