*

populaire onderwerpen: zonnen - massage - haar - cosmetica - borsten - make-up - schoonheid - gebit - rimpels - zonnebank

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > scheren en ontharen > nieuws > lichaamsbeharing nieuw...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Marjon van Oers
Fitness- en bewegingsexpert
marjon

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Lichaamsbeharing nieuw vakantietaboe


BEVERWIJK - Nederlanders hebben geen moeite meer met topless zonnen, maar het nieuwste taboe is lichaamsbeharing. Uit onderzoek van Etos blijkt dat mannen én vrouwen zich ergeren aan lichaamsbeharing.
lichaamsbeharing, ontharen

Maar liefst 87 procent van de ondervraagden blijkt niet te houden van lichaamsbeharing op ongewenste plekken. Niet alleen bij anderen, maar ook bij zichzelf.

Bij vrouwen is met name haar onder de oksels en bij de bikinilijn taboe. Maar ook lichaamshaar op buik, oren en benen vinden vrouwen ongewenst.

De nieuwste trend onder de mannen is het scheren van de zwembroeklijn. 24 procent geeft aan dit bij te houden. Ook scheert 21 procent van de mannen de oksels meerdere malen tijdens de vakantie.


Door: Redactie
Bron: Etos
10-06-2009
Laatst gewijzigd op: 31-03-2010


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail
advertentie

Scheren en ontharen

benen_epileren
Heb je last van ongewenste haargroei? Scheren, harsen, epileren, laseren: er zijn verschillende manieren om overtollig haar en haargroei op ongewenste plaatsen te bestrijden.
naar special
advertentie