populaire onderwerpen: zonnen - massage - haar - cosmetica - borsten - make-up - schoonheid - gebit - rimpels - zonnebank

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > uiterlijk > nieuws > nederlandse vrouw...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Anne de Graaf
Voedingsdeskundige
annemarie

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Nederlandse vrouw niet blij met lijf

De Nederlandse vrouw is niet tevreden met haar lichaam. Dat blijkt uit onderzoek van onderzoeksbureau Motivaction in opdracht van glossy Grazia.

haar, cosmetica, borsten, make-up, schoonheid, gebit, rimpels, zonnebank, uiterlijk, cellulite, zonnen, massage, cosmetica, schoonheid, lichaam, huid, plastische chirurgie, wenkbrauwen

Voor het onderzoek werden ruim 1000 vrouwen ondervraagd in de leeftijd van 20 tot en met 25 jaar. 70 procent van de vrouwen vindt zichzelf te dik, 23 procent heeft uit onzekerheid voor haar lichaam seks in het donker en 16 procent van de vrouwen is bang te worden ingeruild door haar partner voor een slankere vrouw.

Bijna de helft van de vrouwen is wel eens een keer op dieet geweest. 35 procent van de vrouwen denkt gelukkiger te zijn met een beter figuur.

Uit de Body Enquête 2008 van het tijdschrift bleek ook dat in Flevoland relatief de meest dunne vrouwen wonen en in Gelderland worden de meeste afslanktabletten geslikt. Als je een vrouw uit Friesland tegen komt, is de kans groot dat het maatlabel uit haar kleding is geknipt.


Door: Redactie
Bron: Styletoday
30-07-2008
Laatst gewijzigd op: 30-07-2008


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail
advertentie
advertentie


Lees meer over