*

populaire onderwerpen: zonnen - massage - haar - cosmetica - borsten - make-up - schoonheid - gebit - rimpels - zonnebank

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > uiterlijk > nieuws > student wast...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Ard Schenk & Edwin van den Dungen
Sportcoaches

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Student wast broek 15 maanden niet


BAARN - Een Canadese student van Alberta University heeft zijn spijkerbroek vijftien maanden niet gewassen. De jongen wilde kijken wat dat voor een effect had op het aantal bacteriën op de broek.

bacteriën, wassen, geurtjes, stinken

De student onderzocht samen met zijn professor wat er zou gebeuren als je een spijkerbroek vijftien maanden niet wast. Hij keek daarbij niet naar het aantal vlekken of naar hoe de broek rook, maar telde het aantal bacteriën. En met een opmerkelijke uitslag: er bleek geen verschil te zijn tussen een spijkerbroek die twee weken was gedragen en de broek die vijftien maanden ongewassen bleef. Om vieze geurtjes te voorkomen, legde de student de broek af en toe een nacht in de diepvries.

 


Door: Franca van Dalen
Bron: Consumentenbond
28-02-2011
Laatst gewijzigd op: 01-03-2011


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail
advertentie
advertentie


Lees meer over

Uit de encyclopedie