*

populaire onderwerpen: bmi - afvallen - fruit - water - vitamine - cholesterol - gewicht - anorexia - suiker - overgewicht

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home > voeding > faq > bang om...

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Stel een vraag

Anne de Graaf
Voedingsdeskundige
annemarie

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Bang om aan te komen door stoppen met roken?


afslanken, dieet, eetstoornis, suiker, frisdrank, voedselallergie, overgewicht, afvallen, goede voeding, gezonde voeding, bmi, afvallen, fruit, water vitamine, cholesterol, gewicht, anorexia, suiker, overgewicht


Vraag van Henk (57)
Na bijna 40 jaar gerookt te hebben, ben ik sinds 1 januari gestopt met roken. Nu gaat het op zich wel goed, maar ben ik wel meer gaan eten. Ik ben inmiddels al één kilo zwaarder en ben bang dat dat nog meer zal worden. Hoe kan ik dit voorkomen? Ik wil niet ook nog eens op dieet...

Antwoord
Bron: Anne de Graaf
Datum vraag: 26-01-2011
Datum antwoord: 02-02-2011

Anne de Graaf, voedingsdeskundige

Gefeliciteerd met het stoppen met roken! Wat het best werkt is één ding tegelijk. Dus bij stoppen met roken ligt nu even de prioriteit. Dat je dan wat meer eet, is niet zo erg als je maar kiest voor gezonde producten.

Dus volkorenbrood, rijst, aardappelen, groente, fruit en magere zuivel. Het is beter daarnaar te grijpen, dan naar chips, koekjes, snoep of snacks.

Drank met alcohol kan ook een caloriebom zijn als je er teveel van neemt. Drink er dus met mate van. Waarschijnlijk helpt minder alcohol tegelijk ook wel met van de sigaretten afblijven.

Als je stabiel bent met het stoppen met roken zullen de aangekomen kilo's ook wel meevallen. Wel aangekomen? Kies dan weer even extra voor die gezonde voedingsmiddelen.

02-02-2011


Plaats op: NUjij.nl eKudos Facebook Hyves

print mailen bewaren
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail

Stoppen met roken

sigaret-peuk
Ondanks alle nadelen van roken, is het wegleggen van de sigaret een ontzettend moeilijke opgave. Waarom? Kan stoppen makkelijker?
naar special

Stoppen met roken

Roken veroorzaakt wereldwijd veel ziekten die anders hadden kunnen worden voorkomen.
naar deze video
advertentie


Uit de encyclopedie