populaire onderwerpen: geheugen - overgang - fitness - baby - ziekenhuis - bmi - zonnen - dementie - hardlopen - afvallen

Nieuwsbrief:  

< vorige paginaje bevindt je hier: home >

Nieuwsbrief

Elke week de beste tips en het laatste nieuws in je mailbox? Meld je dan aan voor onze gratis nieuwsbrief!

Encyclopedie

Kies een letter voor informatie over meer dan 10.000 ziektes en aandoeningen en bijbehorende medicijnen.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Specials

Goed in je cholesterol
Heb je last van een te hoog cholesterol? Er zijn verschillende manieren om een te hoog cholesterol te bestrijden en de kans op hart- en vaatziekten te verkleinen.
opening_plusspecial_cholesterol

Stel een vraag

Marjon van Oers
Fitness- en bewegingsexpert
marjon

Braken (overgeven, kotsen, emesis, vomeren)

Reflexreactie waarbij de maaginhoud het lichaam via de slokdarm en mond verlaat. Misselijkheid en braken worden in gang gezet na activering van het braakcentrum in het verlengde merg van de hersenen. De spieren van de slokdarm en de maag werken dan in tegenovergestelde richting. Braken is een natuurlijke beschermingsreactie tegen inname van bedorven of verkeerd voedsel, overmatig voedsel en/of dranken, bepaalde medicijnen (bijv. anti-kankermiddelen) en vergiften.

Relevante informatie
Item mailen
Mailadres kennis:
Naam kennis:
Je eigen mailadres:
Je eigen naam:
Opmerking:
annuleren
verstuur mail


advertentie