Gezondheidsnet.nl maakt gebruik van cookies: functioneel, om instellingen en voorkeuren te onthouden, voor beter en eenvoudiger navigeren en inloggen; analytisch, om bezoeken bij te houden en te bestuderen; voor commerciële doeleinden, om bij te houden hoe vaak bepaalde advertenties zijn getoond en geklikt; voor targeting doeleinden, om advertenties op uw interesses te kunnen aanpassen en zodat andere sites ook gerichte advertenties kunnen tonen. Door hiernaast op akkoord te klikken, of door gebruik te blijven maken van deze website gaat u hiermee akkoord. Lees voor meer informatie ons Cookiebeleid.

Akkoord
donderdag, 19 januari 2017

Winnaars prijsvragen

Heb jij gewonnen?

Heb jij meegedaan aan een prijsvraag op Gezondheidsnet.nl de afgelopen tijd? Kijk dan snel of je een van de gelukkigen bent. Winnaars krijgen automatisch hun prijs thuisgestuurd.

Januari

Winnaars Gezonde wereldgerechten
Nely Teunisen, Ede
Ingrid Louise van Houten, Nijkerk
Ilse Meijer, Helmond
Charlotte Kat, Amsterdam
Soraya de Rijke, Dordrecht

Winnaars Ikigai
Jop Smeulders, Den Haag
Margaret Otten, Ommen
Patricia Marsman, Den Haag
Lisa Postma, Sneek
Michelle van Heukelom, Breda

Winnaars Waantje krijgt de knarser
Chantal Bentveld, Kudelstaart
H.L. van Kersen, Schiedam
Eelkje Kamstra, Zwolle
Sonja Schaap, Badhoevedorp
Mike Klaasen, Zutphen

December

Winnaars Feest voor iedereen
Claudia van Pelt, Nieuwegein
Danielle Mayer, Voerendaal
Michael Plato, Apeldoorn
Mathilde Koning, Amsterdam
Sophie van Arkel, Utrecht

Winnaars Anatomie
Jolanda Sluik, Driehuis
Hanneke Kortekaas, Lisse
Sieneke van Biessum, Zuidbroek
Ida Schoemaker, Biddinghuizen
Jan Wijers, Wanssum

Winnaars Share
Carine Berendsen, Arnhem
Linda Huiskes, Krabbendijke
Colien Schreur, Geldermalsen
Rina van der Laak, Weert
Lucia Klaasse, ’s-Heerenhoek

Winnaars Pretpark de Poepfabriek
Gerda Wolters, Winschoten
Roel Segers, Bergen op Zoom
Marja van Embden, Nieuwegein
Els Monsma, Veenendaal
Rianne Louwers, Best

Winnaars fruitmand met vers fruit en fruitsap
Renee van Boxmeer, Uden
Jolanda van der Heijden, Helmond
Annet Koster, Groningen
Angela Sticker-Tankink, Lichtenvoorde
Fred Roskam, Veenendaal

Winnaars Hardlopen voor vrouwen
Marisa van Zeijl, Naaldwijk
Monique Alys, Blokker
Daphne Hemmes, Haaksbergen
Manon Nederstigt, Utrecht
Hilda Oostema, Zoetermeer

Winnaars Chickslovefood: Het meal planning-kookboek
Camelia Balint, Enschede
Angelique Sprenkels, Montfoort
Wendy Borst, Schagen
Esmeralda Groenland, Heiloo
Suzanne Meeuwissen, Voorhout

Winnaars De poepdokter bakt ze bruin
Debora de Groot, Krimpen aan den IJssel
Mellanie Bekkema, Leeuwarden
Michelle de Korte, Spijkenisse
Monique de Vries, Heino
Kim Suijker, Rijswijk

November

Winnaars Heerlijke chaos
Eva Fiedler-Kram, Den Haag
Jouke Wijnstra, Raerd
Vera Berg, Haarlem
Sanne Kiep, Herwijnen
Marianne Beulen, Landgraaf

Winnaars Eetkalender 2017 van francescakookt.nl
Arianne Hemkes, Amersfoort
Yvonne Brekelmans, Zoetermeer
Agnes v.d. Burg, St Philipsland
Mia Boer, Rotterdam
Nadia Alhosni, Nijmegen

Winnaars Kooltje
Hans van der Meer, Nijkerk
Jeroen Hes, Heerhugowaard
Sanne Duifhuizen, Bemmel
Anna van der Schaaf, Leeuwarden
Mart Venema, Leeuwarden

Winaars Keukenkastje
Ellen Ophof, Utrecht
Nienke Keur, Emmeloord
Jordy van Haalem, Nieuwerkerk aan den IJssel
Miriam Oosthoek, Volendam
Marloes Alink, IJsselstein

Winnaars Je mooie motor
Sandra Fransisca Willems, Haarlem
Nickole Witte, Amsterdam
Veronica Auriaux-Pijls, Oostrum
Brigitte van der Arend, Naaldwijk
Jeannette Maas, Kronenberg

Winnaars Power to the pieper
Jonie Megens, Wijchen
Vashna Banarsi, Almere
Sandra Braak, Egmond aan den Hoef
Rita van den Ende, Hoek van Holland
Debbie Truschel-Bloem, Wormerveer

Winnaars Het sportkookboek voor jongeren
Karin Miedema, Zoetermeer
Regina Houwen, Horst aan de Maas
Thom Schuitema, Groningen
Adje Nouws, Sprundel
Isabelle Breed, Apeldoorn

Winnaars Ons creatieve brein
Iris Kouwen, Zierikzee
Corine Nagtegaal, Nootdorp
Jet Ceulemans, Moergestel
Theo Gigengack, Terneuzen
Dina van der Star, Ede

Winnaars All-day bowls
Ilona van der Valk, Naaldwijk
Jasmijn Vreman, Borculo
Gé Geurtsen, Bussum
Romilda Fraterman, Venray
Meerjam Everaart, Capelle aan den IJssel

Winnaars Feel good food
Zoé Kuit, Ugchelen
Marijke Sweers, Hoog-Keppel
Fief Helderman, Kwintsheul
Sandra Hazeu, Delft
Claudia van den Broek, Houten

Winnaars Zoet & Goed
Marloes Kamp, Ermelo
Willem Krop, Apeldoorn
Shirley Meeuwisse, Vlaardingen
Kim van Lent, Eindhoven
Jonna Dorst, Oost-Souburg

Oktober

Winnaars Anders denken
Anouck Haverhoek, Rotterdam
Iris Kouwen, Zierikzee
Soraya Stodel, Meppel
Annet Bosman, Amersfoort
Hennie van Diest, Den Haag

Winnaars De slaaprevolutie
Brit Weijers, Heeze
Nicole Schmidt, Nijmegen
Marc Berends, Grave
Jannine van Dalen, Papendrecht
Marjo Grimmius, Groningen

Winnaars Hoe bak ik zuurdesembrood
Astrid Kwekel, Abbenbroek
Marianna Moorlag, Utrecht
Edine van den Ende, Assen
Monique Stoppels, Groningen
Froukje Bruinsma, Tijnje

Winnaars Ons mooie voedselboek
Marcia Kannekens
Carmen Wanten
Rudolph van Galen
Karlijn Docters
Margot Kleijn

Winnaars Easy peasy lunchbox
Sophie Hocker, Alphen aan den Rijn
Robin van der Kooij, Noordwijk
Corry van Voorthuizen, Renswoude
Erika Veerbeek, Aalten
Anna-Marie Muileboom, Amsterdam

September

Winnaars Gewichtige gedachten
Paula Grobbee, Ede
Rianne Bolwerk-Siebols, De Meern
Artienne Buissant des Amorie, Breda
Sandra Van Goudswaard, Kamperland
Oscar Schade, Haarlem

Winnaars Alles over afvallen
Marian Tukker, Voorschoten
R. Akrouh, Delft
Christien Dirks- Wolters, Posterholt
P. Akkerman, Opheusden
Christa Kamphuis, Harmelen

Winnaars Altijd trek
Jacques Leliveld, Ankeveen
Wendy Groenhuijzen, Lelystad
Linda van der Werff, Den Haag
Irene Diepstraten, Helmond
Peter Gerritsen, Maassluis

Winnaar fiets van Fietsenopfietsen.nl
Robin Saris, Hendrik-Ido-Ambacht

Winnaar oplegmatras Royal Health Foam
Elise Rutten, Eindhoven

Winnaars Avocado van Colette Dike
Jan Visser
Petra de Breep
Anneke Valk
Tom Leenders
Roel Batelaan

Augustus

Winnaars On the go
Manon Dieleman, Hoogeveen
Diane Smit, Heemskerk
Joke Gielbert, Nietap
Elke Gielens, Blerick
Christel Schnater, Meteren

Winnaars Ontbijt
Sandra Martens, Vlierden
Mieke van Renssen, Sprang-Capelle
Ina Van Asseldonk, Best
Philomeen Hagenberg, Rosmalen
Jeroen Hes, Heerhugowaard

Winnaars De Poepdokter
Nelie Propoli, Katwijk
Mieke Dirks, Den Helder
Merel van Klingeren, Amersfoort
Wouter Wethmar, Deventer
Ilja van Wijk, Kockengen

Juli

Winnaars Sensationele Salades
Sjoerd Peters, Schaijk
Suzanne Grootvelt, Utrecht
Simone Anker, Breda
Marlies Theunissen van Eijck, Spijkenisse
Larissa Boef, Amersfoort

Winnaars Weet wat je eet
Jeannie Brouwer, Terneuzen
Heleen Haarsma, Drachten
Amanda Sonoto, Deventer
Janine Strik, 's-Hertogenbosch
Harm de Wilde, De Meern

Winnaars Slimme mensen diëten niet
Pieter de Jong, Leiden
Janneke Troost, Rouveen
Natascha Serie, Hulst
Sanne van Adrichem, Honselersdijk
Frank van Puyvelde, Wijnandsrade

Winnaars Diabetes type 2? Maak jezelf beter
Kamla Krishnasing, Den Haag
Caroline Woninck, Rotterdam
Marjan Berendsen-Kobus, Tienhoven
Laetitia van Nierop, Westerbork
Anita Pronk-Rietvink, Spanbroek

Winnaars Het Love & Lemons kookboek
Sandra Douwes, Badhoevedorp
Roelof Kraak, Heerenveen
Ineke Akkermans, Alphen aan den Rijn
Willeke Dekker, Zwolle
Yvonne Sheila, Den Helder

Winnaars Yoga en jij
Suzanne Grootvelt, Utrecht
Patricia Catsburg, Krimpen aan de lek
Liesan Hagen-Broos, Odijk
Jan van Heesch, Nijmegen
Claudia de Mos, Amersfoort

Juni

Winnaars Van Tajine tot Havermout
Bianca van Elteren, Groningen
Caroline Gebuijs, Diemen
Marc Heinen, Reuver                        
Anne Fleur, Sliedrecht    
Simone Dijkxhoorn, Zoetermeer

Winnaars Good food in 20 minuten
Diny Frijters, Etten-Leur
Matty van Doezelaar, Scharendijke
Karin Tebbens, Haarle
Mieke Bloemendal, Rijssen
Josien Oosterhoff, Arnhem

Winnaar slaaptrainer SAM van Zazu
Luca Vos, IJsselmuiden

Winnaars Mag ik nog een hapje van Francesca Kookt
Sander de Boer, Leeuwarden
Margot Knapen, Hoogland
Diny Stoete, Enkhuizen
Marloes Lubbers, Wierden
Mark Meerlo, Emmen

Mei

Winnaars Rust in je hoofd
Jessy de Zwart, Amstelveen
Denise Nebbeling, Loosdrecht
Peter de Brabander, Delft
Astrid Workel, Almelo
Pascal Verkerk, Utrecht

Winnaars Tomaten
Maartje Greevenbosch, Rotterdam
Wendy Klein, Venlo
Josje Frumau, Enkhuizen
Hans Ardts, Arnhem
Gemma van Dalen, Den Haag

April

Winnaars Vlees noch vis
Ciska Bakker, Amsterdam
Annemiek Pierik, Zwolle
Debbie Rasing, Nieuw-Bergen
Silvia Bouterse, Alkmaar
Joseph Steins, Urmond

Winnaars personal training Fit 20
Sanne Fabienne de Bruin, Rijswijk
Mary van der Grinten, Breda
Monique Stoppels, Groningen
Peter Barre, Almere
Jacqueline de Waal, Amsterdam

Winnaars Dr. Organic zelfbruinerpakket
Annelies Tielen, Terheijden
Henrieke Hommerson, Veenendaal
Renske Zeldenrust, Balk

Winnaars Dr. Organic zelfbruinende mousse
Gitje Doeze, Heeze
Lena Wijnen, Hoensbroek

Winnaars Foodsisters
Ellen Wentink, Varsseveld
Marianne Van Hengel, Lemmer
Gemmie Raemakers, Grave
Simone Hermans, Assendelft
Han Cuijpers, Utrecht
 

Winnaars Presence van Amy Cuddy
Ellis Boom, Leeuwarden
Margot Knapen, Hoogland
Lidia van der Klei, Boxmeer
Maritte Tilkema, Apeldoorn
Yudith Guttman, Hoofddorp

Winnaars Mr Wilkinsons simpele seizoensalades
Randolph Hart, Tiel
Rianne Koers, IJmuiden
Froukje Laanstra, Drachten
Michiel Oele, Amersfoort
Rik van Ek, Utrecht

Winnaars Frazzled
Ruby van Leijenhorst, Utrecht
Janine Hopman, Beuningen
Gea Haasjes, Zwolle
Djol Baltus, Castricum
Lucia de Reijer, Maasbracht

Maart

Winnaars Live, love, run
Ymie Neuteboom, Delft
Roxanne Berghege, Zaandam
Mario van Gruijthuijsen, Heerjansdam
Karen Vonk, Alphen aan den Rijn
Chantal Cornelissen, Utrecht

Winnaars Gij zult goed eten
Merel Hueting, Laren
Jannet Vennik, Groningen
Irene Smolders, Nijmegen
Sylvia Jongenburger, Zierikzee
Anita van der Plank, Odoorn

Winnaars BitesWeLove
Danique Balendonck, Melick
Sabine Lenderink, Schalkhaar
Esther Wijnstra, Sassenheim
Amanda Baptist, Rotterdam
Esther Sijben, Katwijk aan Zee
Satif Belaarbi, Rotterdam
Thesca Kalsbeek, Leeuwarden
Ineke Hermans, Megen
Arthur Van Langen, Aalsmeer
Marloes van Beem, Ilpendam

Winnaars Het leven houdt van je
Heleen de Haan, Barendrecht
Jans van Duyn, Leimuiden
Nicole Heeskens, Meijel
Ans Kreileman, Raalte
Catherine Pijls, Nuenen
 

Februari

Winnaars Eten. Liefhebben. Stralen.
Tanneke Burggraaff, De Hoef
Roelie Gaal-Orsel, Steenwijk
Riet Kaihatu, Assen
Valeria Verhagen, Zoetermeer
Shanti Bandhoe, Utrecht

Winnaars Frisse start
Lies van Aelst, Gorinchem
Ingrid Sijm, Purmerend
Sylvia Jongenburger, Zierikzee
Danny Hendriks, Duivendrecht
Heidi van Sloten-van Ginkel, Hoevelaken

Winnaars Van XL naar S van Mieke Kosters
Sandra Anoli, Amsterdam
Sia Buren, Sexbierum
Anette van der Ende, West-Terschelling
Pascal Verkerk, Utrecht
Peggy Vissers, Langenboom

Januari

Winnaars De Kleine Keukenhulp
Marina de Graaf, Groningen
Danny Verbaan, Den Haag
Kim van Heynsbergen, Oss
Jan Willem Ruijgrok, Heemstede
Patricia Offermanns, Heerlen

Winnaars De gluut
Paul Meijer, Krimpen a/d IJssel
Sascha Engering, Apeldoorn
Cindy Langereis, Middenbeemster
Bernadet Tijs, Hardenberg
Jolanda Geerders, Rotterdam